Estetik Diş Hekimliği – Gülüş Kalitesi

Estetik Diş Hekimliği – Gülüş Kalitesi

Günümüzde dış görünüşle alakalı hemen her insanın en önem verdiği nokta yüz kısmı. Çünkü gün içinde insanların bakışlarına en çok maruz kalan nokta yüzümüzdür.

Peki, yüz güzelliğinde en önemli etkenlerden birinin ne olduğunu biliyor musunuz?
Yapılan bir araştırmaya göre insanların bilinçaltında mutlu, refah içinde, varlıklı, güvenilir bir imaj çizebilmenin yolu sağlıklı ve parlak bir gülümseyişten geçiyor. Hoş görünen, sağlıklı diş ve diş etleri, genç görünmenizi sağlamakla kalmıyor, kendinize saygı duyduğunuz, öz güven sahibi olduğunuz mesajı da veriyor. Bu açıdan, gerek sosyal hayatta, gerek iş hayatında, sağlıklı ve estetik gülüşler sahibine daima pozitif etki etmektedir.

Peki hiç ayna karşısında kendi gülüşünüzü incelediniz mi? Siz de zaman kaybetmeden sağlıklı ve daha estetik bir gülüşe sahip olabilirsiniz. Bağdat Caddesi’ndeki DentSuadiye Diş Kliniği’nde protez uzmanı Diş Hekimi İlker ARSLAN, uzman ekibi ve yüksek hizmet kalitesi ile gülüşünüzü yeniden tasarlamak için sizi bekliyor.

Estetik ve etkileyici bir gülüşe sahip olmak, hem insanlar üzerinde bırakılacak ilk izlenim için, hem de uzun vadede dış görünüşünüzü gerçekten olumlu etkilemesi bakımından oldukça önemlidir.
Geleneksel diş tedavileri daha çok ağız ve diş sağlığı, hijyen, diş ve diş eti hastalıkları ve bunların tedavisine yoğunlaşırken, estetik diş hekimliği ise diş, diş eti, dudak ve ağzı bir bütün olarak uyum içerisinde estetik bir görüntüye kavuşturmaya yoğunlaşır. Yani bir bakıma yüzünüz genel itibariyle görüntüsünü olduğundan daha güzel bir hale getirmek için gerekli uygulamaları yapmakla beraber, elbette tedavi aşamasını da es geçmemektedir.

Estetik diş hekimliği bazı tedavilerin uygulandığı süreçlerde lazer gibi ileri teknoloji araçlardan faydalanarak hem hastaların iyileşme sürecine fayda sağlamakta, hem de hasta için daha konforlu şartlar sunmakta. Böylece yüksek kalitede uygulanan tedavinin kalıcılığı ve başarılı sonuçlanması da çok daha kolay olmaktadır.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Şahane bir yorum yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *